GO
PLUS

Kobilerin işine gelecek çözüm.

GO PLUS, farklı sektörlerden KOBİ’lerin malzeme yönetiminden satın almaya, muhasebeden satış yönetimine kadar tüm temel süreçlerini verimli bir şekilde yöneten kullanımı en kolay iş yazılımıdır. İşletmenin ihtiyaçlarını karşılayarak iş süreçlerini hızlandırır.

Destek al…

TIGER
PLUS

İşletmeleri liderliğe taşıyan güç.

ERP kavramını yeniden yorumlayarak farklı bir açılım sağlıyor. Tiger Plus zengin özelliklerinin yanı sıra, değişen ihtiyaçlara kolaylıkla uyum sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Aynı zamanda, tüm sektörlerde; satış, dağıtım, hizmet alanlarında faaliyet gösteren firmalara çözüm sunmaktadır.

Destek al…

TIGER ENTERPRISE

Rekabette hep bir adım öndesiniz.

Tiger Enterprise, satın alma, üretim ve dağıtım özellikleri ve bu temel faaliyetleri destekleyen planlama, finans ve insan kaynakları yönetimiyle şirket içi süreçlerini detaylı takip eden ve sonuçlarını analiz eden orta ve büyük ölçekli işletmeler için geliştirilmiş çok güçlü bir ERP yazılımıdır.

Destek al…

 
BORDRO

PLUS

Yasal mevzuata uygun bordrolama çözümü.

Bordro Plus; kurumun çalışanları için maaşlarının hesaplatılması, yasal raporların güncel mevzuata göre raporlanması ve çalışanların izin takibinin verimli olarak yapılmasını sağlar.

Destek al…

 

 

 

 
SQL

DATABASE

Bilgileriniz MS SQL ile daima güvende.

MS SQL hakkında ihtiyacınız olan ve kurulumdan veri tabanı bakımına, güncellemelere kadar Logo programı ile birlikte kullanabileceğiniz tüm querylere ve eğitim dökümanlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Destek al…

 

 

 

 
DİĞER

PROGRAMLAR

Logo'ya ek çözüm ve modüller.

Logo'ya ait olup artık güncelliğini yitirmiş programlara ve güncel programlarla entegre çalışan, firmanıza özel çözümlere ait bilgi, döküman ve diğer tüm çözümleri burada bulabilirsiniz.

Destek al…

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2001-2015. Sistem Danışmanlık. Tüm Hakları Saklıdır.