Genel Bakış

Daha iyi hizmet ve daha etkili büyüme için Logo çözümleriyle işletmenize değer katın!

"Bacasız sanayi" olarak da adlandırılan Turizm, Eğlence ve Konaklama sektörü, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) verilerine göre 2016 yılında 31 milyonu aşan sayıda yerli ve yabancı ziyaretçiyi ağırladı. Büyüme kapasitesinin hizmet kalitesiyle doğrudan bağlantılı olduğu bu sektör, teknolojik altyapı yatırımlarıyla güçlenme ve gerek ülke ekonomisine gerekse sektör işletmelerine daha da büyük kazanç sağlama potansiyeli taşıyor. Logo, sektöre göre özelleştirilebilen kapsamlı çözüm portföyüyle işletmelerin hizmet kalitesini artırıyor.

Faydalar

Turizm, Eğlence ve Konaklama sektöründeki işletmeler, hizmet odaklı çalışıyor. Logo ERP çözümleri; bir otelin restoranlardan oda hizmetlerine kadar uçtan uca yönetimini, bir eğlence tesisinin bilet satışından içecek ikramlarına kadar tek noktadan idaresini, bir tatil köyünün konuklarına hatasız hizmet vermesini kolaylaştırıyor. Logo, sektörün ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş, zengn fonksiyon kümesiyle zenginleştirilebilen bir ERP platformu sunuyor.
Turizm, Eğlence ve Konaklama gibi dinamik bir sektörde, müşterilerle olan ilişkilerin etkili yürütülmesi açısından Logo CRM büyük fayda sağlıyor. Logo CRM ile müşteri merkezli bir yapı oluşturmak ve böylece kârlılığa doğrudan etki edecek bir sistem kurmak mümkün oluyor.
Logo, insan kaynakları çözümleriyle sektördeki işletmelerin tüm İK süreçlerini ve işlemlerini tek platformda birleştirerek organizasyon yapısını güçlendiriyor. Bu çözümler gerek mavi gerekse beyaz yaka insan kaynağını hızlı ve etkin şekilde yönetmeyi sağlarken, çalışan memnuniyetini ve iş verimliliğini de artırıyor.
Logo, emek ve zaman-yoğun bir süreç olan bordro işlemlerine özel çözümleriyle fark yaratıyor. Logo Bordro Yönetimi çözümleri, sektör şirketlerinde bordro işlemlerinin hızlı ve hatasız gerçekleştirilmesini sağlıyor ve operasyonel maliyetleri düşürüyor.
50 kişiden fazla çalışanı olan sektör firmalarında İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatına uyum kritik önem taşıyor. Bu doğrultuda geliştirilen eLogo İSG, iş güvenliği ve iş sağlığı ile ilgili tüm işlemlerin dijital ortamda, web tabanlı tek bir platformda yönetilebilmesini sağlıyor.
İş süreçlerinin oluşturulması, takip edilmesi ve sonuçlandırılmasını sağlayan Logo Flow İş Akış Yönetimi çözümü; iş süreçlerinin daha hızlı ve daha verimli yönetilmesine yardımcı oluyor. Böylece üretimden satışa kadar tüm iş akışları ve onay mekanizmaları dijital ortama taşınarak zaman ve maliyet tasarrufu elde ediliyor.
Turizm başta olmak üzere sektörün tüm alanlarında toplanan veriler, gerek yeni dönem kampanyalarını gerekse daha uzun vadeli aksiyonları planlamak açısından büyük önem taşıyor. Logo'nun sunduğu veri analizi ve raporlama çözümleri, otel doluluk oranlarından otel ziyaretçilerinin profiline, eğlence mekanlarında en çok tercih edilen yiyecek-içecek maddelerinden en popüler turizm mekanlarındaki rezervasyon dağılımlarına kadar tüm sektörel verilerin görselleştirilerek analiz edilmesini ve raporlanmasını sağlıyor. Böylece, sektör işletmeleri, veriye dayalı kararlarla geleceğe daha güvenle bakıyor.
Turizm, Eğlence ve Konaklama sektöründe gelirler büyük oranda genel ekonomik tabloyla doğrudan bağlantılı olduğu için, bu tabloyu analiz edip doğru tahminlemeyle bütçeye yansıtacak çözümler kritik önem taşıyor. Logo Mind Budget bütçe yönetimi çözümü, sektördeki işletmelerin bütçe yönetimi süreçlerini farklı verilere dayalı analizler ve öngörülerle yönetmelerini sağlıyor. Çok-yönlü analizlerle oluşturulan bütçeler, finansal başarıyı da artırıyor.
Logo; e-Fatura'dan e-İrsaliye'ye, bankacılık çözümlerinden yapay zeka tabanlı inovatif ürünlere kadar uzanan geniş e-Çözümler yelpazesiyle dijital dönüşümdeki gelişmeleri ve mevzuatı yakından takip ederek ihtiyaç duyulan çözümleri işletmelerin hizmetine sunuyor. Bu çözümlerin gerek Logo ürünleri gerekse Logo harici ERP yazılımlarıyla tam entegre çalışabilmesi de e-Çözümlerin sunduğu bir başka avantaj oluyor.